Hamidiye Vakfı Mezunlar Günü

Faaliyetlerimiz

"Hamidiye Vakfı Anadolu Yakası Mezunlar Günü" programı büyük bir keyifle gerçekleştirildi.

“Hamidiye Vakfı Anadolu Yakası Mezunlar Günü” programı büyük bir keyifle gerçekleştirildi.

Yaklaşık 100 mezunun katıldığı “Hamidiye Vakfı Anadolu Yakası Mezunlar Günü” programı büyük bir keyifle gerçekleştirildi.

Hamidiye Kültür ve Eğitim Vakfı’nın Anadolu Yakası Şubesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Hamidiye Vakfı Anadolu Yakası Mezunlar Günü” programı Vakfın Yenisahra’da bulunan merkezinde kahvaltı ile başladı ve Cumhuriyet köyünde yapılan piknikle devam etti.

Programa Anadolu yakasından mezun birçok Nur Talebesi ile beraber manen destek olmak amacıyla Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Vehbi Karakaş ve Dr.Tahsin Gülhan iştirak ettiler.

Piknikte yapılan tanışmadan sonra, mezunlar dershane döneminde yaşadıkları hatıraları anlattılar. Daha sonra yaklaşık bir saat süren meşverette bundan sonra hayata atılacak gençlerin nasıl bir strateji uygulamaları gerektiği tartışıldı. Akabinde Doç. Dr. Vehbi Karakaş’ın yaptığı sohbet mezunlar tarafından dikkatle takip edildi.

Meyve ikramından sonra cemaatle öğle namazı kılındı. Namazın ardından Dr. Tahsin Gülhan tarafından da “Davranış Bilimleri” semineri verildi.

Yapılan ikramlardan sonra program sona erdi.

Paylaş: